RESVERATROL  (ÜRÜNLER İÇİN EKRANI KAYDIRINIZ ˅)

Resveratrol antioksidanların doğal olanlarından bir tanesi olarak geçmektedir. Sağlığı korumak için önemli olduğu ve damar yolları olmak üzere kolesterol ile mücadelede etkin bir doğal çözümdür.

Vücudun kendini yenilemesi için gerekli olan antioksidan desteği sağlar. Vücudun kendini koruması için gerekli olan maddelerin üretimini sağlar. Ayrıca kilo vermeye yardımcıdır. Vücuda girebilecek olan zararlı maddelere karşı koruyucu kalkan niteliğindedir.

Faydalarından ilk olanı vücuda yüksek oranda antioksidan sağlamasıdır. Antioksidan, hücrelerin yenilenmesine katkı sağlar. Dolayısıyla resveratrol de vücudun yenilenmesine, genç kalmasına ve cildin genç görünmesine yarar sağlamaktadır. Bir diğer önemli faydası ise kilo alımının önüne geçmektedir. Bu sayede kilo vermeye yardımcı olur. Ayrıca vücudun birçok zararlı maddeden korunmasını sağlar. Yani vücudu hastalıklara karşı korurken, zararlı maddelerin vücut hücrelerine zarar vermesini önler.

Doğal bir kan sulandırıcıdır. Bu sayede damar, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Damar tıkanıklığını önler. Kolesterol ile mücadele eder. Kötü kolesterolü düşürmeyi sağlarken iyi kolesterolü dengede tutar. Vücuda kazandırdığı bağışıklık sayesinde kanser ile mücadele eder. Ayrıca mantar ve enfeksiyon hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Hem bu hastalıkları önlemeye yardımcı olurken hem de iyileşme hızını artırır. Vücuda demir kaynağı da olmaktadır. Özellikle gebe olan kadınlar için iyi bir demir kaynağıdır. Günlük hayatta tüketilmesi gereken maddelerden biridir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR