U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml
U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml
U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml
U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml
U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI 50 ml

Marka : U-FORM
Fiyat : ₺210,00(KDV Dahil)

 

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI

                Hem zeytinyağının hem de ozonun bilinen faydalarını bir araya getirmek için U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI ’nı kullanımınıza sunmayı tercih ettik. Bu iki mucize molekülün yaratacağı sinerji ile yaşam konforunuzu artırmayı hedefledik.

                Ege’nin en kaliteli zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemle elde ettiğimiz zeytinyağı ile ürettiğimiz U-Form Ozonlu Zeytinyağı ’nın üretiminin her aşamasında, uluslararası onaya sahip laboratuvarlarda yaptırdığımız testler ile hedeflediğimiz ozon konsantrasyonuna, hijyenik şekilde ulaşmayı garantiledik.

                Zeytinyağı güneş ışığına maruz kaldığında hem bileşimindeki biyofenollerin miktarı azalmakta hem de zeytinyağı bozulmaktadır. U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI’ nı güneş ışığına maruz kaldığında hem etkinliğini yitirmemesi hem de bozulmaması için koyu renk 50 ml sağlıklı cam şişelerde ambalajladık. Doğallığa ve sağlığınıza olan düşkünlüğümüz nedeniyle, kullanımınız kolaylaştıracak sağlık cam pipet ile kullanımınıza sunduk.

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI KULLANIM ALANLARI

 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı savaşmaya iyi gelmektedir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı cilt rahatsızlıklarında yaralara, mantarlara, kaşıntılara ve anormal durumlarda ortaya çıkan deri rahatsızlıklarında iyi gelmektedir. Burun içi mukoza alanlarında da kullanılabilir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Cilt ve saçlarda bulunan kaşıntı kızarıklık ve saç dökülmelerine iyi gelmektedir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı tüm vücuttaki kaşıntı ve mantar rahatsızlığına iyi geldiği gibi mantar oluşumunu da içerdiği antiseptik maddeler sayesinde engellemektedir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı ağız içi aftların ve dişeti hastalıklarının tedavisinde son derece başarılıdır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı seboreik ekzema ve kepeklenme sorunu olanlarda gayet başarılı sonuçlar vermektedir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Ozon yağı deri üzerinde bulunan yara tedavilerinde en çok antiseptik özelliğinden dolayı kısa zamanda etki ederek iyileşme sağlamaya yardımcı olmaktadır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Ozon yağı hücre yenilenmesini destekleyen sürüldüğü bölgelerde yeni bir cilt oluşturmayı sağlayan özellikte bir yağdır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı güneşin etkilerini ve zararlarını tüm cilt üzerinde tedavi etmeyi sağlamaktadır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Yaşlanma karşıtı olarak kullanılmakta cildin elastikiyetini arttırarak cilt yenilenmesine olanak sağlamaktadır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Vücutta oluşan yara izlerini yok etmekte kullanıldığı gibi selülit, çatlak gibi rahatsızlıklarda kullanılmaktadır.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Terlemeye neden olan bakterileri yok ederek ter kokusunu engellemektedir.
 • U-Form Ozonlu Zeytinyağı Basur tedavisinde son derece etkilidir.

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI NASIL KULLANILIR?

Harici kullanım içindir. Gıda amaçlı kullanılmamalıdır.

Günde 2 veya 3 defa, uygulanacak bölgeyi kaplayacak kadar miktarda U-Form Ozonlu Zeytinyağı, cam pipeti le damlatılır ve hafif friksiyon ile bölgeye yayılır. Uygulanan zeytinyağının ciltten bir miktar emilmesi beklenmelidir.

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI SAKLAMA KOŞULLARI

Ürün kullanıldıktan sonra kapağı sıkıca kapatılarak serin, kuru ve güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların yetişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

U-FORM OZONLU ZEYTİNYAĞI İLE SİNERJİNİN GÜCÜNÜ HİSSEDİN…

OZON VE OZONLU YAĞLAR İLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR